Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kanceláře, 10. patro

Pronájem kanceláře v 10. patře nízkoenergetické budovy, která se skládá z pěti objektů připomínajících zaoblené trojúhelníky, za jejichž podobou stojí český architektonický ateliér DaM. Světlá výška činí až 3,3 metru, díky čemuž prostory nabízejí v porovnání s ostatními administrativními budovami až 1,5x více denního světla. Velkorysá pobytová střešní zahrada, koncipována jako "pátá fasáda" domu, je přístupná všem nájemcům, a představuje tak ideální místo pro odpočinek a relaxaci s krásnými výhledy na historickou část Prahy. Fasáda je navržena za využití patentované japonské technologie, pomocí níž je z budovy odstraňován smog a jiné škodliviny z okolního ovzduší, objekt navíc získal certifikaci na úrovni LEED Platinum.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – budova je přímo u stanice metra Pankrác (trasa C) a autobusových zastávek. Snadné napojení na Městský okruh a dálnici D1. Výborná občanská vybavenost v okolí – restaurace a kavárny; banky, fitness centra a obchodní centrum Arkády Pankrác.

Vybavení a služby:
Certifikace LEED Platinum
Centrální recepce
Bezpečnostní služba 24/7
Přístup na magnetické karty
Výtahy
Klimatizace
Světlá výška 3,3 m
Otevíratelná okna
Venkovní žaluzie
Snížené podhledy
Zdvojené podlahy
Parkování pro kola
Šatny a sprchy
Parkování v podzemních garážích

K dispozici od Q1 2024.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  21.50 € za m² / 524 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  110 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  415 m²
 • Parkování
  110 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102451
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.