Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kancelářské prostory v prvorepublikové vile

Kancelářské prostory k pronájmu v prvorepublikové vile s interiérem, který je uzpůsobený pro firemní účely. Dům stojí na rohovém pozemku se čtyřmi parkovacími místy v ostravské čtvrti Mariánské Hory.

V přízemí se nachází kuchyňka a toaleta, dvě prostorné místnosti, v 1. patře tři další místnosti a WC. Podkroví tvoří otevřený prostor. Cihlová podsklepená stavba má betonové stropy, plechovou střešní krytinu a plastová okna. V interiéru jsou dřevěné parketové podlahy, betonové a kobercové. Výška stropů v přízemí a patře je 2,9 m. Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel Vaillant. Parkování pro čtyři vozy. Dům se k pronájmu nabízí nezařízený.

Lokalita: 
Vila je umístěna na rohu bočních ulic v Mariánských Horách a je vhodná pro sídlo firmy. V pěším dosahu je prodejna potravin, kavárna, restaurace, lékárna, wellness centrum, sportoviště Sokola, mateřská a základní škola i Ostravská univerzita, 4 minuty chůze je vzdálena tramvajová zastávka, během 10 minut je možné dojít do OC Futurum. Centrum je v pohodlné vzdálenosti, blízko je do rozlehlého sadu Dr. Milady Horákové, který v následujících letech projde revitalizací.

Vybavení a služby: 
4 parkovací místa
Kuchyňka
Sociální zázemí
Dřevěné parketové podlahy
Výška 2,9 m
Plynový kondenzační kotel

K dispozici ihned. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  5.60 € za m² / 133 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  3 220 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  377 m²
 • Parkování
  4 parkovací místa na pozemku
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101612
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Moravskoslezský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.