Byt, 2+kk

Světlý rekonstruovaný kompletně zařízený byt ve 4. patře kompletně renovovaného reprezentativního činžovního domu na Malé Straně na úpatí petřínského parku.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou otevřenou kuchyní, ložnici, prostornou koupelnu s vanou, bidetem a toaletou a vstupní halu s vestavěnými skříněmi a komorou.

Velká okna s výhledy na park a náměstí Kinských, vysoké stropy, parkety, vestavěné úložné prostory, pračka, sušička, TV, alarm, videotelefon. Možné i na krátkodobý pronájem za vyšší nájemné vč. úklidu a výměny ložního prádla jedenkrát týdně. V budově je podzemní garáž a 24hodinová recepce. Měsíční zálohy na domovní služby a spotřebu energií 7.500 Kč + DPH.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9370
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži k dispozici za 3500 Kč + DPH/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.