Byt, 3+kk

Prostorný rekonstruovaný byt k pronájmu v centru Prahy. Tento zařízený byt s nádherným výhledem na Prahu, Petřín a Pražský hrad se nachází ve 4. patře secesního činžovního domu s novým výtahem jen minutu chůze od Václavského náměstí.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným moderním kuchyňským koutem, 2 ložnice - hlavní ložnice s přilehlou šatnou, luxusní koupelnu (masážní vana, masážní sprchový kout, dvě umyvadla, WC, bidet, TV) a technickou komoru.

Dubové podlahy, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, satelitní připojení, domácí vrátný. Vedle bytu na chodbě je k dispozici úložná komora. Zastřešené parkování ve dvoře za měsíční poplatek 2500-3000 Kč/stání. Vrata do budovy na dálkové ovládání. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií 5000 Kč/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6823
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Parkování
  Zastřešené parkování ve dvoře za měsíční poplatek 2500-3000 Kč/stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.