Byt, 3+1

Světlý renovovaný byt s jedinečným výhledem na Židovský hřbitov situovaný ve 3.patře kompletně renovované budovy s výtahem v atraktivní lokalitě v sousedství exkluzivní Pařížské ulice, pár kroků od Staroměstského náměstí.

Interiér bytu tvoří prostorná centrální vstupní hala, 2 ložnice - hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, umyvadlo, WC) a šatnou, obývací pokoj/jídelna, plně vybavená průchozí kuchyň, prádelna a WC s umyvadlem. Kuchyň je přístupná z hlavní ložnice a obývacího pokoje.

Mnoho původních zachovaných prvků, parkety, prkenné podlahy a dlažba, originální svítidla, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, domácí videotelefon, sklep 3 m2. Nájemníkům je k dispozici upravený vnitroblok se zahradní úpravou. Rychlá dostupnost na MHD. Poplatky cca 3.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6498
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  96 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.