Byt, 4+1

Jedinečný pronájem na Hradčanech! Krásný reprezentativní byt po kvalitní renovaci v 1. patře rekonstruované vily s mnoha zachovanými původními architektonickými prvky v klidné části Hradčan pár kroků od Pražského hradu, Letenského parku a stanice metra Hradčanská.

Interiér bytu tvoří prostorná hala, formální obývací pokoj s jídelnou a arkýřovým oknem, plně vybavená moderní kuchyň s prádelnou/spíží, dále 2 odděleně situované ložnice s en-suite koupelnou (vana, bidet, WC), pracovna se zimní zahradou (možno využít jako třetí ložnici), druhá koupelna (sprchovým kout, bidet , WC) a šatna.

Výhledy do zeleně, parkety a dlažba, štuková výzdoba, vestavěná skříň, bezpečnostní dveře, rolety, myčka, alarm, domácí vrátný. Po dohodě možno zařídit nábytkem. Parkování v garáži. Dobrá dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6. Poplatky za společné služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. NEZAŘÍZENÉ. K dispozici od června 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6332
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.