Byt, 3+kk

Luxusní byt zařízený designovým nábytkem a doplňky situovaný v 1. patře nerenovované historické budovy s původními dřevěnými schody a pavlačemi v centru Prahy, pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

Interiér tvoří velká vstupní hala, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 en-suite koupelny, extra WC a vybavená šatna. Hlavní ložnice (TV, vestavěné skříně) má en-suite šatnu a koupelnu se solitérní vanou. Druhá ložnice má malovaný strop a je navržena ve dvou úrovních - dole se nachází obývací část, koupelna se sprchovým koutem a šatna, nahoře je galerie se spací zónou.

Dřevěné podlahy, dvoukřídlové dveře, vyhřívaná dlažba v koupelnách, pračka, sušička, internet, satelitní připojení, domácí vrátný. Společné domovní služby a energie 7000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5311
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  198 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.