Byt, 2+kk

Plně zrekonstruovaný, částečně zařízený podkrovní byt s terasou a krásnými výhledy na okolní historické budovy vč. Anežského kláštera, situovaný ve 3. patře historického pavlačového domu s mnoha zachovanými původními prvky. Atraktivní lokalita v centru Prahy nedaleko nábřeží Vltavy, s výborným dopravním spojením a plnou občanskou vybaveností.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s krbem a plně vybavenou otevřenou kuchyní, 1 ložnice se vstupem na terasu, vybavená šatna (může sloužit jako příležitostná ložnice pro hosty), dále koupelna s dvojitým sprchovým koutem a toaletou, toaleta pro hosty, technická místnost a velká hala.

Klimatizace, centrální zvlhčovač, dřevěné podlahy, bezpečnostní roleta u terasy, zabudované osvětlení, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, dvě TV zn. Loeve, zahradní nábytek na terase, vysokorychlostní internet, alarm. Možnost zajištění úklidové služby za dodatečný poplatek. Prostorný udržovaný sklep, společný upravený dvůr. Bez výtahu. Klidná slepá ulice vzdálená okolního ruchu, parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 8.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4908
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  176 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  190 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.