Byt, 4+kk

Moderní nadstandardní mezonetový byt se zahradou umístěný v přízemí a v polozapuštěném podzemním podlaží nově postaveného činžovního viladomu navrženého známým ateliérem Ing. arch. Ladislav Lábus AA v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6 na Hanspaulce. Dům je situován v mírném svahu a důmyslné umístění teras, lodžií, balkonů a četných velkoformátových oken umožňuje mimořádné pohledy na panorama Prahy – od Pražského hradu až po jižní svahy nad Trojou.

Do bytu se vstupuje přes prosklený altán nad garáží, který slouží jako vstupní hala a také vstup seshora do zahrádky. V horním patře se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a spíží, 1 ložnice s en-suite koupelnou a samostatné WC. Dole jsou další 2 ložnice, obě se vstupem na terasu a zahrádku, dále koupelna a prostorná technická místnost.

Kvalitní zpracování a materiály, dřevěné podlahy, elektrické předokenní žaluzie a markýzy, úložné prostory, video intercom, satelitní a internetové připojení, alarm. Jedno garážové stání a jedno stání vedle garáže v ceně nájmu. Měsíční zálohy na služby a energie cca 5.000 Kč.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4732
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.