Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu půdní vestavbu pár kroků od stanice metra Dejvická. Zařízený mezonet se 2 koupelnami a 2 balkony se nachází v 5. patře udržovaného zrekonstruovaného bytového domu s výtahem a velkou zahradou ve vnitrobloku, v bezprostřední blízkosti stanice metra Dejvická a kompletní občanské vybavenosti vč. oblíbených pravidelných farmářských trhů na Vítězném náměstí. Výborná dostupnost do centra, na letiště a do mezinárodních škol, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka.

Ve spodním patře bytu se nachází obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem, spíží a balkonem s výhledem do vnitrobloku a dalekého okolí, dvě ložnice, koupelna (masážní vana, sprchový kout, bidet, toaleta) s přístupem na druhý balkon, vybavená šatna, samostatná toaleta, technická místnost a otevřená vstupní chodba. V horní úrovni je otevřená galerie, ložnice, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta) a úložná komora.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, koberec, dostatek úložných prostor, podlahové vytápění ve spodním patře, plynový kotel, pračka, sušička, kuch. spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, parní trouba, alarm, sklep o 20 m2. Možnost parkování v nedalekých podzemních garážích za 3000 Kč měsíčně. Záloha na společné služby a vodu 3500 Kč měsičně. Spotřeba energií se platí zvlášť. K dispozici od 1. prosince 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44018
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  187 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  194 m²
 • Parkování
  Možnost parkování nedaleko.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.