Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně zrekonstruovaný zařízený mezonetový byt v posledním, šestém patře zrenovovaného bytového domu s výtahem ve výjimečně klidné lokalitě historického centra Prahy, kousek od Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Okolí nabízí veškeré pohodlí a výhody centra města, plnou občanskou vybavenost a rychlou dostupnost po celé Praze i z města ven, stanice metra a zastávky tramvají jsou v blízkém dosahu.

Spodní úroveň bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, vybavenou šatnu, samostatnou toaletu, a vstupní chodbu. V horním patře se nachází 2 ložnice (jedna se šatnou), koupelna s masážní vanou a toaletou a úložná komora.

Dřevěné podlahy, dlažba, klimatizace, el. ovládané vnitřní žaluzie, videotelefon, alarm, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek úložných prostor, sejf, centrální vypínač, pračka a sušička, americká lednice, indukční varná deska, vestavný kávovar, mikrovlnná trouba, úložná komora na patře, sklepní kóje. Poplatky za společné domovní služby a vodu 6.000 Kč/měs. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43195
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.