Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami, přístupem na společnou zahradu a parkováním, situovaný ve 3. patře plně zrenovované rezidenční budovy. Dům stojí v klidné ulici v prestižní čtvrti Bubeneč s četnými ambasádami a spoustou zeleně, pár minut chůze od parku Stromovka. Vyhledávaná lokalita v pěším dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), další dvě ložnice, společná koupelna (sprchový kout, vana, toaleta), úložná komora, velká vybavená šatna a centrální vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální plynové vytápění, myčka, indukční varná deska, kávovar, centrální vypínač, videotelefon, alarm, sklep. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání na pozemku. Záloha za společné služby, vytápění a spotřebu vody: 6000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41674
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  148 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.