Byt, 2+kk

Nadstandardní zařízený byt v 1. patře moderní rezidence navržené přední českou architektkou Barborou Škorpilovou ze známého studia Mimolimit. Projekt je situován v centru Žižkova, nedaleko parků Vítkov a Parukářka, s velmi rychlou dostupností do centra, v blízkém dosahu občanské vybavenosti.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, chodba s vestavěnými skříněmi a otevřená vstupní hala.

Bezpečnostní dveře, mozaikové parkety, kvalitní sanita, rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, domácí vrátný, vstupy na čip. Garážové stání v suterénu v ceně. V budově je k dispozici 24h recepce, výtah, společná zahrada a kavárna v přízemí. V blízkosti rezidence jsou tenisové kurty, bazén, sportovní a relaxační centrum Olšanka a golfový klub Čechie. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií cca 4800 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  4093
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.