Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Klimatizovaný částečně zařízený byt se dvěma balkóny a výhledem na gotický kostel sv. Jakuba je situován v 5. podlaží bytového domu s výtahem z počátku 20. století s bohatě zdobenou fasádou, který tvoří dominantu Jakubského náměstí v samém srdci brněnské metropole. Místo je skvěle dostupné hromadnou dopravou, občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy je však i v pěší vzdálenosti. V nedalekém okolí se nachází Janáčkovo divadlo a několik parků včetně podhradí Špilberku.

Dispozici tvoří velká vstupní hala s oddělenou šatnou, kuchyně s jídelnou, spíží a přístupem na balkon, dále světlý, jižně orientovaný obývací pokoj, koupelna a 2 ložnice: jedna s arkýřovým oknem, druhá s prostorným balkonem do vnitrobloku.

Repasována špaletová okna, dřevěné parkety, klimatizace a vytápěná podlaha v koupelně a chodbě, prostorné vestavěné skříně, pračka, myčka. Možnost pronájmu garážového stání v nedalekých garážích. Záloha na domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  105 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  112 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40183
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Jihomoravský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.