Byt, 5+kk

Nezařízený mezonetový byt se 2 koupelnami a střešní terasou, situovaný v 1. patře nedávno postavené budovy ve vilové čtvrti v Praze Košířích, která nabízí klidné bydlení v zeleni, plnou občanskou vybavenost v dobrém dosahu a díky nedalekým zastávkám tramvaje a autobusu velmi dobré spojení s centrem Prahy a k nákupní zóně Nový Smíchov a Anděl. V blízkém dosahu tenisových a squashových kurtů, golfového hřiště v Motole a přírodního parku Košíře – Motol. Dobrá dostupnost k Německé škole, Francouzskému lyceu a mezinárodním školám v Praze 6.

Horní úroveň bytu nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnici / pracovnu, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi. V dolním patře jsou 3 ložnice, koupelna (vana, toaleta) a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Střešní terasa je přístupná z chodby vedle bytu.

Výhledy do okolní zeleně, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, vestavěné úložné prostory, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, satelitní příjem, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání a 1 stání na pozemku. K dispozici od března 2024, po dohodě možno dříve.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30655
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Zálohy na poplatky za domovní služby, vodu, vytápění, elektřinu a plyn 11.900 Kč/měs. pro 1 osobu. Každá další osoba + 900 Kč.
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.