Byt, 6+1

Výjimečný byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu prostorný zrekonstruovaný byt se 2 koupelnami, 3 balkony a výhledy na Vltavu, Vyšehrad, Emauzy, galerii Mánes, Národní divadlo a Pražský hrad. Byt se nachází v 1. patře krásně zrenovovaného secesního domu s výtahem a majestátními vstupními prostory. Budova stojí v prestižní lokalitě na Smíchově přímo na nábřeží Vltavy, s rychlými tramvajovými spoji do centra, v pěším dosahu komerčního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s jídelnou a dekorativními původními kachlovými kamny, plně vybavená průchozí kuchyň, 3 ložnice s balkonem - jedna je průchozí - a další 2 ložnice. V bytě je dále hlavní koupelna s vanou, masážním sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna s masážní sprchou, 2 samostatné toalety, vybavená šatna, úložná komora, technická místnost a velká centrální vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, nový plynový kotel, LED osvětlení, pračka a sušička AEG, kuch. spotřebiče Miele, myčka, horkovzdušná, parní a mikrovlnná trouba, lednice amer. typu, vstup do budovy na čip, alarm. Možnost pronájmu garážového stání ve vedlejší ulici za dodatečný poplatek. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 650 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34360
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  286 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  291 m²
 • Parkování
  Parkování v nedaleké garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.