Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu designový, kompletně zařízený byt ve 2. patře kvalitně zrenovovaného novorenesančního domu s výtahem - Rezidenci Opletalova. Budova z dílny renomovaného architektonického studia OOOOX se nachází v samém centru Prahy, v přímém sousedství Václavského náměstí, doslova pár kroků od Vrchlického sadů a Hlavního nádraží, s rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plné občanské vybavenosti.

Interiér navržený bytovým architektem (Nosek & Raffelova architekti) tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 2 ložnice (jedna s vestavěným patrem na spaní), koupelna se sprchovým koutem a WC, extra toaleta a vstupní hala.

Kvalitní vybavení a provedení, dřevěné parkety a dlažba, odhlučněná okna centrální vytápění, rekuperace, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, sušička, TV. Kamerový systém v budově. K dispozici sklep. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 3400Kč/měsíc. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40033
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  87 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.