Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, klimatizovaný byt v 5. patře funkcionalistického domu s výtahem v samém centru Prahy. Budova stojí jen pár kroků od Václavského náměstí se stanicemi metra Můstek a Muzeum, poblíž Františkánské zahrady, vyhlášené cukrárny a Galerie Myšák a nákupního centra Quadrium. Kvalitní adresa v sousedství koncertního klubu a kina Lucerna, několika divadel množství obchodů, butiků, bister a restaurací.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice (jedna s en-suite koupelnou se sprchovým koutem, druhá se šatnou, en-suite koupelnou se sprchou, WC a bidetem), oddělená toaleta a vstupní hala.

Dubové parkety, terrazzo dlažba, indukční varná deska, myčka, pračka se sušičkou, alarm, bezpečnostní vstupní dveře, římské rolety. Záloha na společné domovní služby a vytápění 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  73 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39991
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.