Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 3 + 1

Atraktivní byt u Stromovky. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, nezařízený byt se secesními prvky a balkonem v 1. patře udržovaného bytového domu s výtahem v klidné letenské ulici v bezprostředním sousedství parku Stromovka, minutu chůze od Letenského náměstí. Budova stojí v oblíbené rezidenční lokalitě s četnými tramvajovými spoji, v rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Vltavská, 15 minut chůze do centra. V pěším dosahu je bohatá občanská vybavenost, Letenský park a Pražský hrad, rychlé je také spojení na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, oddělená, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice se štukovým stropem, koupelna s vanou, samostatná toaleta, šatna a vstupní hala.

Vysoké stropy, velká okna, dřevěné parkety a lino v dekoru dřeva v kuchyni, myčka, indukční varná deska, vestavěné úložné prostory v hale, sklep. Záloha na společné služby a vodu: 800 Kč měsíčně (pro 1 osobu). Energie se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  127 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39966
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.