Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní dvoupokojový apartmán s balkonem v 1. patře hotelu Devín s výhledem na Dunaj a UFO. Apartmán se nachází v historické části Starého Města na hranici pěší zóny a hlavního dopravního tahu s propojením na dalšími částmi města. Lokalita nabízí bezprostřední blízkost všech služeb a MHD.

Dispozice se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, koupelny s vanou a toaletou.

Apartmán je zařízen v tradičním stylu, od kvalitních koberců po designové závěsy či mramorové prvky v koupelně. Standardem je také klimatizace se samostatnou regulací, kompletně zařízená kuchyně včetně myčky nádobí a kávovaru.

Hotel nabízí zájemci služby recepce, concierge servis, pravidelný úklid či parkování v garáži hotelu, vše v ceně pronájmu. Za příplatek je možné využívat i další služby, jako je stravování, péče o prádlo apod.

Měsíční nájem 3 200 eur včetně hotelových služeb a parkingu.

Interiér 65 m2, balkon 3 m2.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  75 920 Kč / 3 200 €
 • Podlahová plocha
  65 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  68 m²
 • Parkování
  1 garážové místo v ceně
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39946
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.