Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Nový nadstandardní světlý nezařízený byt s velkou privátní zahradou (220 m2) a 2 garážovými místy situovaný v 1. NP moderního a vysoce kvalitního rezidenčního komplexu s recepcí, vytvořeného dle návrhu ateliéru QARTA architektura v prémiové lokalitě vilové čtvrti Ořechovka v Praze 6 na pomezí Střešovic a Dejvic. Množství zeleně, v rychlé dojezdové vzdálenosti jsou mateřské a základní školy i gymnázium nebo Riverside School Prague – Junior High, ISP (International School of Prague), obchody, lékařské služby, snadná je cesta na letiště.

Dispozici tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na 2 zahradní terasy (stinnou severní a slunnou jižní), hlavní ložnice s walk-in šatnou, koupelnou a přístupem přes terasu na rozlehlou zahradu, další 2 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, toaleta), samostatná toaleta, komora a velká vstupní chodba.

Ve vysokém standardu, dřevěné podlahy, kuchyňské spotřebiče Siemens (vč. indukční varné desky, mikrovlnné trouby, myčky), okna „od podlahy ke stropu“ s el. ovládanými předokenními žaluziemi, alarm, vestavěné skříně v ložnicích a chodbě. Realitní projekt roku 2020 - Nejlepší projekt v ČR. Kočárkárna, bezpečnostní kamery. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu 6 000 Kč/měsíc, elektřina se hradí zvlášť. 2 garážová stání a sklep v ceně. K dispozici od srpna 2021.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  130 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Zahrada
  221 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání zahrnuta v ceně nájmu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39562
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.