Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, nezařízený půdní mezonetový byt v 1. patře řadového domu v privátním areálu s 15 jednotkami, venkovním bazénem, saunou, dětským hřištěm a letní kuchyní. Budova, jež je součástí pečlivě zrenovované historické usedlosti Šafránka, stojí na úpatí motolského parku, 300 m od stanice metra Nemocnice Motol, pár metrů od zastávky autobusů. V blízkosti rezidence je nákupní centrum a park Ladronka, rychlá je dostupnost na letiště a k výjezdu z Prahy směrem na Plzeň nebo Karlovy Vary. Nedaleko je také koupaliště Motol, Břevnovský klášter či Obora Hvězda.

Spodní patro bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, toaleta a vstupní hala. V horní úrovni jsou umístěny 3 ložnice - dvě s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, dále koupelna s masážní vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou a technická komora.

Výhledy do zeleně a širokého okolí, dřevěné podlahy a schodiště, kamenná dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické vytápění, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Bosch, AEG a Siemens, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, úložný prostor. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání a 1 stání ve dvoře. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 8.400 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38593
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Parkování
  Garážové a venkovní stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.