Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu byt s výhledem na romantické skály a zalesněné stráně nad řekou Vltavou, umístěný ve 2. patře / podkroví prvorepublikového viladomu se společnou zahradou v Praze 6 - Sedlci. Lokalita s několika přírodními památkami leží přímo u přívozu na pravý břeh Vltavy s oblíbenou cyklostezkou a inline dráhou. Perfektní je odtud spojení do centra - vlakem na Masarykovo nádraží 12 min., ke stanici metra Nádraží Holešovice 7 min., k tramvajové zastávce Podbaba vlakem či autobusem necelých 5 minut. Výborná je i dostupnost na letiště a do mezinárodních škol (Riverside School v docházkové vzdálenosti, ISP a ParkLane v rychlém dosahu autem) nebo ke kampusu ČZU v Suchdole. V místě je dále trendy bistro a dětské a workout hřiště.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice, koupelna s vanou, toaletou a oknem a předsíň s malou úložnou komorou. Obyvatelům domu je k dispozici společná zahrada s posezením, v létě lze sklízet bylinky, rybíz, meruňky, maliny, jahody, nad bytem je příprava na společnou střešní terasu (dokončení je v jednání).

Plovoucí laminátové podlahy, v jednom pokoji přírodní marmoleum, dlažba, plastová okna s vnitřními žaluziemi a v ob. pokoji s textilními roletami, sítě proti hmyzu, centrální plynové vytápění, kuchyňské spotřebiče AEG, myčka, lednice Bosch, pračka, velký cihlový sklep (21,2 m2), společná sušárna. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto venkovní parkovací stání na uzavřeném dvoře, brána na dálkové ovládání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: cca 4 000 Kč měsíčně pro 4 osoby.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38114
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Zahrada
  196 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.