Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný, částečně zařízený byt s balkonem a výhledy do společné upravené zahrady ve vnitrobloku a do přilehlého parku, situovaný ve 2. patře dobře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem. Budova se nachází pár minut chůze od stanice metra Dejvická a areálu ČVUT, ve vyhledávané rezidenční lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parku Stromovka a Pražského hradu. Snadná je také dostupnost na letiště v Ruzyni a do četných mezinárodních škol v Praze 6.

Vzdušný interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a arkýřovým výklenkem, 3 samostatné ložnice - jedna s balkonem do zahrady, dále koupelna s vanou a toaletou, úložná komora, technická komora s druhou toaletou a velká vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vysoké stropy, závěsy / záclony, plynové etážové topení, vyhřívaná podlaha v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep, kolárna. Byt je možno po dohodě dozařídit nebo pronajmout bez nábytku. Možnost pronájmu garážového stání 4 min. chůze od domu za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a vodu: 850 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38103
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Balkón
  3 m²
 • Celková plocha
  122 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.