Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný byt v atraktivní lokalitě v centru historické Prahy. Byt s přímým výhledem na Maiselovu synagogu leží ve 2. patře citlivě zrekonstruovaného secesního domu z r. 1902 s výtahem a kamerovým systémem v bezprostředním sousedství prestižní Pařížské ulice. Lokalita s širokou nabídkou kvalitních restaurací, kaváren, luxusních obchodů, s výbornou dopravní dostupností, pár minut chůze od Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a výhledem na Maiselovu synagogu, 2 samostatné ložnice orientované do klidného vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a prostorná vstupní hala.

Zachované původní prvky, nové vybavení, vysoké stropy, velká okna, renovované a nové dubové parkety, nové terazzo, centrální plynové vytápění, kamenná kuchyňská pracovní deska, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, datové a TV rozvody, samostatné měřiče energií, vstup do budovy na čip. Možnost parkování v blízkém hotelu Intercontinental. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 2000 Kč/osoba/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38030
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v blízkém hotelu Intercontinental.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.