Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt se 2 koupelnami a malebnými výhledy do historického okolí, situovaný ve 2. patře jedinečné, kompletně zrekonstruované historické budovy s půvabným nádvořím s kašnou a zelení na Malé Straně na úpatí petřínského kopce. Komfortní bydlení v prestižní lokalitě v sousedství četných ambasád a Pražského hradu, pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra Malostranská. Byt i dům byly citlivě zrenovovány se zachováním mnoha původních architektonických prvků.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta) s technickým zázemím a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory v obou ložnicích, plynový kotel, pračka, myčka, TV, satelitní příjem. Bez výtahu. Možnost parkování v hotelu poblíž za dodatečný poplatek. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37812
 • Měsíční nájemné
  42 000 Kč / 1 688 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a vodu: 2.500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.