Byt, 2+kk

Nabízíme kompletně nákladně zrekonstruovaný, plně zařízený nadstandardní byt, situovaný ve 2. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem na pomezí Žižkova a Vinohrad, v sousedství Mahlerových sadů. Oblíbená rezidenční lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, kvalitními restauracemi, kavárnami, trendy bistry a stanovištěm pravidelných farmářských trhů.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s malou komorou a výhledem do klidného vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, vybavená šatna a vstupní hala.

Kvalitní materiály a provedení, designové osvětlení, renovované původní parkety, kamenný obklad a podlahové vytápění v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37376
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií: 5.000 Kč/měs. 
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.