Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovanou, designově vybavenou garsoniéru ve 3. patře plně zrenovovaného bytového domu se zachovanými původními prvky a společnou zahradou. Budova stojí v klidné ulici na pomezí Vinohrad a Žižkova, v rezidenční lokalitě v těsné blízkosti Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra - 5 minut ke stanicím metra Jiřího z Poděbrad a Hlavní nádraží. Nedaleko domu se také nachází Rajská zahrada - víceúčelový oddechový, sportovní a zábavní park se zahradou.

Světlý byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní spotřebiči Siemens a jídelním prostorem, který je opticky oddělený od ložnicové zóny, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Tichý byt je orientován na jih do zahrady ve vnitrobloku.

Dřevěné podlahy, dřevěná eurookna, vysoké stropy, žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře z masivu, centrální vytápění. Nájemcům je k dispozici společná zahrada s grilem ve vnitrobloku budovy. Záloha na společné služby, vodu a topení: 2000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37054
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.