Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu designově zařízený klimatizovaný třípokojový byt s přímým výhledem na oblíbenou dominantu Bratislavy, Modrý kostelík sv. Alžběty. Byt je situován v nedávno dokončené novostavbě Bezručova na Starém Městě. Prestižní lokalita Starého Města v blízkosti nábřeží Dunaje, Jakubova náměstí s dětským hřištěm, parkem na Šafaříkově náměstí a s kompletní občanskou vybaveností na dosah ruky stejně tak jako zastávky MHD a napojení na hlavní dopravní tahy.

Byt se dispozičně dělí na prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, která má vstup na lodžii s výhledem na Modrý kostelík, dále hlavní ložnici s walk-in šatnou, druhou ložnici s vestavěnou skříní a koupelnou (s walk-in sprchovým koutem a toaletou) a vstupní chodbu s vestavěnou skříní a samostatnou toaletou s umyvadlem. Velkou výhodou projektu je zajištění dostatečného soukromí – s nabízenou jednotkou sousedí na podlaží pouze 1 byt.

Zařízení zahrnuje kompletně vybavenou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči Siemens včetně myčky nádobí a indukční varné desky, koupelnu vybavenou pračkou a sušičkou značky Miele. Standard tvoří dřevěné podlahy, hliníková okna, podlahové topení, bezpečnostní protipožární dveře, elektrické předokenní rolety a klimatizaci v každém pokoji. K bytu náleží uzamykatelná garáž a parkovací stání v suterénu domu za příplatek. Vstup do domu je zajištěn kamerovým systémem a otevíráním na čip.

Měsíční nájem 1 200 eur + 200 eur energie a služby včetně internetu a TV + 100 eur garážové stání + 200 eur uzamykatelná garáž.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  200 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  92 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  96 m²
 • Parkování
  uzamykatelná garáž + garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  37012
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Bratislavský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.