Byt, 2+kk

Zařízený byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt se zachovanými původnímí prvky, situovaný ve 4. patře dobře udržovaného renovovaného funkcionalistického domu s výtahem v centru Prahy. Budova se nachází v bezprostředním sousedství Národního divadla, v pěším dosahu Starého Města a Malé Strany, v místě s výbornou dopravní dostupností (tramvaje jsou pár kroků od domu, metro pár minut chůze). Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice orientovaná do dvora, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, úložná komora a vstupní chodba.

Velká okna, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Možnost parkování v garážích ND za dodatečný poplatek. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 2000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36755
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.