Byt, 3+kk

Nabízíme na pronájem kompletně zařízený renovovaný byt ve 3. patře plně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Dům stojí v klidné ulici v těsné blízkosti náměstí Republiky se stanicí metra, tramvajemi a obchodními centry Palladium a Kotva. Lokalita nabízí bohaté kulturní a společenské vyžití a plnou občanskou vybavenost, v pěším dosahu je nábřeží Vltavy a Letenský park.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, dvě ložnice, 2 koupelny - jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, TV. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 3.000 Kč měsíčně, spotřeba elektřiny a plynu se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36350
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.