Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu vkusně zrenovovaný nezařízený byt se 2 balkony, 2 koupelnami a možností parkování v garáži, situovaný ve 4. patře bytového domu ze 30. let 20. století, navrženého známým architektem Vladimírem Weissem. Dům, který prošel kompletní rekonstrukcí, nabízí také společný upravený vnitroblok se vzrostlými stromy. Budova stojí v klidné části Dejvic nedaleko univerzitního kampusu ČVUT a VŠCHT a místa konání pravidelných farmářských trhů. Výhodná lokalita pár minut chůze od stanice metra Dejvická, s velmi rychlým spojením do centra a kvalitní občanskou vybaveností v blízkém okolí. Výborná je také dostupnost na letiště a do četných mezinárodních škol.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, přilehlá dětská ložnice, hlavní ložnice s balkonem a pracovna / 3. ložnice, také s balkonem. Byt má dále 2 koupelny (vana, toaleta / sprchový kout, toaleta), samostatnou toaletu pro hosty a velkou vstupní halu. Oba balkony mají výhled do zahrady ve vnitrobloku.

Dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně ve všech ložnicích a hale, zabudované osvětlení, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, videotelefon, sklep. Parkování v garáži je zahrnuto v ceně. Ve vnitrobloku je prostor pro posezení, grilování nebo umístění trampolíny pro děti.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35996
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu energií 15.000 Kč/měs. 
 • Podlahová plocha *
  147 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  154 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.