Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s balkonem v 1. patře moderní budovy s výtahem a podzemními garážemi v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Dům se nachází nedaleko Malešického parku, v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu, pár minut chůze k zastávkám tramvají a nákupnímu centru - cesta tramvají do centra trvá cca 20 minut. Nejbližší stanice metra je Želivského na trase A.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice s šatnou oddělenou příčkou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do vnitrobloku, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, šatna a vstupní chodba.

Velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyň na míru, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep. Možnost pronájmu podzemního garážového stání za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií: cca 4 500 Kč měsíčně. K dispozici od 1. července 2020.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  35755
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.