Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zařízený klimatizovaný byt v 5. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu Palác Dlouhá v historickém centru Prahy. Budova se nachází ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupními centry Palladium a Kotva, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad., v pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů.

Byt má obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyň, hlavní ložnici s šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhou ložnici, vybavenou šatnu, toaletu pro hosty a otevřenou vstupní chodbu.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, vstup do budovy na čip, výtah. Záloha na společné služby, vodu a topení: 6500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. Možnost střednědobého pronájmu (min. 6 měsíců) za vyšší nájemné.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35678
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  128 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.