Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného domu z počátku 20. století na pomezí Vinohrad a Žižkova, v sousedství Mahlerových sadů, v pěším dosahu Riegrových sadů. Budova se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě s rychlou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. V docházkové vzdálenosti je i stanice metra Jiřího z Poděbrad s četnými restauracemi, bistry a kavárnami.

Byt nabízí obývací pokoj s jídelnou, 1 ložnici, vstupní halu s plně vybavenou kuchyní a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, rolety, nový plynový kotel zn. Viessmann, pračka, myčka, nádobí, TV, společná zahrada ve vnitrobloku budovy. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 840 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35602
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.