Byt, 2+kk

Atraktivní byt na Starém Městě. Nabízíme k pronájmu designově vybavený klimatizovaný byt v 1. patře moderní rezidence – části původně klasicistního komplexu ze 17. století, která prošla rozsáhlou renovací s citlivým zachováním původních prvků a získala prestižní ocenění Czech CiJ 2008 Award v kategorii Nejlepší rezidenční projekt. Rezidence nabízí 24/7 recepci a ostrahu, výtahy a pěkně upravený dvůr se zahradou. Nachází se uprostřed historického centra Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu a dalších historických památek, nadosah kvalitní občanské vybavenosti a četných restaurací, kaváren, butiků a kulturních zařízení. V pěším dosahu jsou zastávky tramvají a stanice metra Staroměstská, Národní třída a Můstek na Václavském náměstí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Stylové vybavení a dekor, klimatizace, parkety, keramická dlažba, centrální topení, pračka / sušička, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, WiFi, satelitní TV připojení. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a připojení k internetu 6.200Kč/měs. Flexibilní doba nájmu - Možnost střednědobého a dlouhodobého pronájmu (min. 1 měsíc).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35422
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.