Byt, 5+kk

Tento plně klimatizovaný podkrovní mezonetový byt se stylovým vybavením, 2 koupelnami, 2 terasami a výhledem na historickou Prahu, Pražský hrad a Petřín se nachází v 6. patře udržovaného zrekonstruovaného bytového domu s výtahem. Budova stojí ve finančním a obchodním centru města a je velmi snadno dostupná MHD – u zastávky tramvají a pár kroků od stanic metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) na Václavském náměstí. Výhodou je také široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Spodní patro tvoří otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi, prostorný obývací pokoj s dvojitou výškou stropu a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty a šatna s koupelnou (vana, sprchový kout, bidet, toaleta), technickým zázemím a schody vedoucími do patra, které nabízí 2 ložnice s přístupem na terasu. Ze spodního patra vedou další schody nahoru k 1 ložnici s vestavěnými skříněmi a druhou terasou s krásným výhledem.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, TV, centrální vypínač, alarm. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35364
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  221 m²
 • Terasa
  25 m²
 • Celková plocha
  246 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.