Byt, 4+kk

Elegantní byt na pronájem v Praze 1. Nezařízený byt ve 3. patře unikátního rezidenčního projektu sestávajícího z kompletně zrekonstruovaného neoklasicistního paláce propojeného s novou moderní budovou v minimalistickém stylu.

Tento světlý byt nabízí vstupní chodbu se šatnou, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, dále hlavní ložnici se šatnou a en-suite koupelnou, 2. ložnici, 2. koupelnu, ložnici pro hosty s walk-in koupelnou a komoru.

K vybavení náleží francouzská okna, kvalitní dřevěné podlahy, podlahové topení a sklep. K dispozici je jedno garážové stání za 5.000 Kč/měs. Projekt nabízí svým rezidentům 24h recepci, krásně upravený vnitroblok s kavárnami a posezením a dobrou dostupnost do centra - pouhých 5 minut chůze na Václavské náměstí či náměstí Republiky. Měsíční záloha 10000 Kč za domovní služby zahrnuje topení, spotřebu vody v bytě, 24 h. recepci a služby v domě. Elektřina se hradí zvlášť (cca. 2.000 Kč/měs). Na rozdíl od fotografií je byt nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7309
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Parkování
  K dispozici je jedno garážové stání za 5.000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.