Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt s výhledy do Petrského náměstí a okolní historické zástavby, situovaný v 5. patře historického bytového domu s výtahem. Budova stojí ve výhodné lokalitě v centru Prahy v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od zastávky tramvají, stanice metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze, bazén a posilovna v pěším dosahu a tenisové kurty na Štvanici se nachází pár minut jízdy od domu.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a pracovním koutem, 2 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, rolety, plynový kotel, pračka, myčka, lednice na víno, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 2900 Kč měsíčně pro 1 osobu se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35208
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.