Byt, 5+kk

Nabízíme k pronájmu výjimečný, kompletně vybavený byt se 3 koupelnami v 6. patře udržované historické budovy s výtahem. Dům je situován v centru Prahy, pouhých pár minut chůze od Hlavního a Masarykova nádraží a Václavského náměstí s přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plnou vybaveností v bezprostředním okolí. Pár kroků od domu se nachází zastávka tramvají, v pěším dosahu pak četné historické památky a kulturní zařízení, kvalitní služby, obchody, restaurace, kavárny ad.

V bytě se nachází otevřená vstupní hala s jídelním pultem, plně vybavená kuchyň oddělaná skleněnou stěnou, prostorný obývací pokoj s jídelnou, 4 ložnice, 3 koupelny (2x sprchový kout / 1x vana, toaleta) a technické zázemí.

Nadstandardní vybavení, klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně v chodbě a hale, centrální vypínač, plynový kotel, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, satelitní příjem, zahradní nábytek. Poplatky za společné služby a vodu: 1000 Kč/os./měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od poloviny srpna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34484
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  161 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.