Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt se zachovanými původními prvky ve 4. patře histprického bytového domu s výtahem v centru Prahy na Senovážném náměstí. Výhodná lokalita s plnou vybaveností v bezprostředním okolí, minutu od zastávky tramvaje a pouhých pár minut chůze od Václavského náměstí s přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér tvoří plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním pultem, prostorný obývací pokoj, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, dlažba, vysoké stropy, velká okna, vestavěné úložné prostory, samostatný plynový kotel, spotřebiče AEG, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, 3 TV. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: cca 1555 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34180
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.