Byt, 2+1

Tichý byt, orientovaný do zahrady ve vnitrobloku, v romantické lokalitě s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, zařízený byt s historickým dřevěným malovaným stropem, situovaný v 1. patře památkově chráněného pavlačového měšťanského domu s dochovanými původními prvky již z 13. století. Dům stojí v historickém centru Prahy v ulici za Týnským chrámem, pouhou minutu chůze od Staroměstského náměstí, luxusní Pařížské ulice, v pěším dosahu řady kulturních a historických památek a stanic metra Staroměstská a Náměstí Republiky.

Vzdušný interiér tvoří plně vybavená průchozí kuchyň s malovaným stropem, prostorný obývací pokoj s plynovým krbem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, šatna a vstupní hala. Nájemci mohou užívat pavlač a půvabnou společnou zahradu ve vnitrobloku domu.

Zachované původní architektonické prvky, výhled do zahrady, vysoké stropy, velká okna, parkety, podlahy z litého betonu v kuchyni a koupelně, kamenné parapety, rolety, plynový kotel, pračka, myčka, nádobí, TV, satelitní příjem. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34056
 • Měsíční nájemné
  36 000 Kč / 1 455 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a vodu: cca 500 Kč měsíčně pro 1 osobu. Spotřeba plynu a elektřiny se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.