Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu jedinečný nadstandardní mezonet s krásnými výhledy na Vltavu a Letnou. Kompletně zařízený půdní mezonetový byt s terasou se nachází v 5. patře dobře udržovaného historického domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí v klidné uličce na Starém Městě nedaleko Staroměstského náměstí a prestižní Pařížské ulice. Lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od zastávky tramvají, v docházkové vzdálenosti od stanic metra Staroměstská (trasa A) a Náměstí Republiky (trasa B) a Letenských sadů.

Spodní patro bytu tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a krásným výhledem na protější kostel sv. Šimona a Judy a Letenské sady na obzoru nad ním, dále ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovna / ložnice s vestavěnou knihovnou, koupelna s vanou, samostatná toaleta, terasa orientovaná do vnitrobloku budovy a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. V horní, klimatizované úrovni se nachází otevřená ložnice s velkou šatnou a výhledem na Vltavu a Letnou, pracovna, další šatna a druhá koupelna (sprchový kout, toaleta).

Špičkové vybavení a provedení, podlahy z exotického dřeva bubinga, betonové stěrky, bezpečnostní vstupní dveře, markýza na terase, plynový kotel, pračka, kuchyně Schüller s obložením z indického mramoru, pracovní deska ze žuly Nero Assoluto, myčka a alarm. Záloha na poplatky za společné služby, spotřebu energií a internet: 6500 Kč měsíčně. K dispozici od Ledna 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33969
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  171 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.