Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s 10 m2 balkonem a 2 koupelnami ve 3. patře moderního rezidenčního projektu s podzemním parkováním. Budova se nachází na rozhraní pražských čtvrtí Ořechovka a Veleslavín, v sousedství Veleslavínského zámku, nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka a obory Hvězda. Lokalita s rychlou dostupností do centra (stanice metra Nádraží Veleslavín se nachází pár minut chůze od domu), k občanské vybavenosti, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, 3 ložnice - dvě z nich s vestavěnými skříněmi, dále koupelna (vana / sprchový kout, umyvadlo, toaleta), spíž, technická / úložná komora a prostorná vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Balkon je přístupný z ob. pokoje a jedné ložnice.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní rolety, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, výtah, kolárna a kočárkárna v budově. Jedno parkovací stání v podzemní garáži je zahrnuto v ceně nájmu. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 6.800 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33143
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.