Byt, 5+kk

Prosluněný mezonetový byt s designovým zařízením, atriem a terasou s úchvatnými výhledy je součástí architektonicky velmi zdařilé rezidence XY Hřebenky, zasazené do zeleného jižního svahu pod Strahovem a Ladronkou. Dopravní spojení zajišťují autobusy, jízda ke stanici metra Anděl trvá 8 minut. Okolí poskytuje možnost celoročních sportovních aktivit (například inline brusle, běh, kolo, beachvolejbal nebo plavání). Příjemnou procházkou přes Petřínské sady lze dojít až k Pražskému hradu.

Horní úroveň bytu v 5. podlaží tvoří otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, na který navazuje venkovní atrium. Dále je zde vstupní hala, toaleta a komora. Klidová zóna ve spodním patře sestává z hlavní ložnice s en-suite koupelnou, 2 dalších ložnic se sdílenou koupelnou, šatny a velké pracovny s přilehlou terasou.

Interiér vznikl dle návrhu designérky Ivanky Kowalski, jejíž rukopis je čistý, moderní a zároveň útulný. Zařízení je převážně od značek B&B Italia, Flos a Vitra. Kuchyň je kompletně vybavena spotřebiči Miele (včetně vinotéky) a má žulovou pracovní desku. Podlahy jsou dřevěné, okna hliníková s předokenními elektricky ovládanými žaluziemi. Příjemné klima i v letních dnech zajišťují chlazené stropy, vytápění (v koupelnách podlahové) je z centrální kotelny v domě. Pocit tepla domova dodává krb na biolíh, pocit bezpečí 24hodinová recepce s ostrahou a kamerovým systémem i zabezpečovací zařízení a požární alarm v bytě. Rezidenci navrhl přední český architekt Radan Hubička. K relaxaci obyvatel slouží privátní fitness, bazén s protiproudem, sauna, squashový kurt, zahrada a dětské hřiště. K jednotce přísluší 2 garážová stání a velký sklep.

Díky minimální dopravní zatíženosti a absenci hluku je oblast Na Hřebenkách velmi bezpečným a příjemným místem pro rodinné bydlení. V pěším dosahu je několik školek a základní škola, kompletní služby jsou pak v krátké docházkové nebo dojezdové vzdálenosti. K dispozici od března 2024, po dohodě možno dříve.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32753
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 15.000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášt'- převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  284 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Celková plocha
  321 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.