Byt, 4+kk

Nový, plně klimatizovaný byt se 2 koupelnami, balkonem (7 m2) a velkou terasou (28 m2) s výhledem na Prahu a daleký horizont, situovaný ve 3. patře nedávno postaveného uzavřeného rezidenčního komplexu La Crone s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6. Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace, s rychlým spojením do centra (tram, bus - cca 10 min. k metru Hradčanská a Anděl), na letiště a k mezinárodním školám. Autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti rezidence.

Interiér bytu tvoří velkorysý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a přístupem na terasu, hlavní ložnice s balkonem a en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta), toaleta pro hosty, technická komora a vstupní hala.

Výhledy do zeleně a dalekého okolí, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, podlahové topení v koupelnách, videotelefon, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, soukromá posilovna pro rezidenty, parkování pro hosty, kočárkárna. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. K dispozici od 1. 3. 2020.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32529
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Terasa
  35 m²
 • Celková plocha
  197 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v objektu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.