Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt s terasou, 2 koupelnami, přístupem na společnou zahradu a parkováním ve sníženém přízemí zrenovované rezidenční budovy. Dům stojí v klidné ulici v prestižní čtvrti Bubeneč s četnými ambasádami a spoustou zeleně, pár minut chůze od parku Stromovka. Vyhledávaná lokalita v pěším dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická s veškerou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta), hala s technickým zázemím a vstupní chodba. Terasa je přístupná z ob. pokoje a dvou ložnic.

Vestavěné skříně a úložné prostory v hlavní ložnici, hale i vstupní chodbě, dřevěné podlahy, dlažba, podlahové vytápění v celém bytě, bezpečnostní dveře, centrální vytápění, kvalitní kuch. spotřebiče, myčka, indukční varná deska, kávovar, videotelefon, alarm, sklep (4m2). V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání na pozemku. Záloha za domovní služby včetně vytápění 6.500Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32285
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  135 m²
 • Terasa
  40 m²
 • Celková plocha
  175 m²
 • Parkování
  Parkování na pozemku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.