Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu renovovaný byt s vysokými stropy a zachovanými původními prvky, situovaný ve 2. patře zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu na pomezí Žižkova a Vinohrad. Výhodná lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje, kvalitními restauracemi, bistry a kavárnami a také se stanovištěm oblíbených farmářských trhů.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním prostorem a spíží, 1 ložnice s en-suite koupelnou s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba s úložným prostorem. Byt je orientován do klidného dvora se zelení.

Velká okna, parkety, dlažba, plynové vytápění, pračka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, UPC, balkony v mezipatrech domu. Zálohy na společné domovní služby a vodu: 800 Kč měsíčně na osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32191
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.