Byt, 2+kk

Kompletně zařízený půdní byt v 8., nejvyšším patře plně zrenovovaného bytového domu s výtahem, kamerovým systémem a parkováním ve vnitrobloku. Budova stojí v klidné ulici na pomezí Žižkova a Vinohrad, v lokalitě s rychlým dopravním spojením do centra a výbornou občanskou vybaveností v okolí, v pěším dosahu nákupního centra Atrium Flora a stanic metra Flora a Jiřího z Poděbrad. Dobře dostupné jsou také parky Riegrovy sady a Parukářka.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená šatna a vstupní chodba s úložnými prostory.

Kvalitní vybavení a provedení, dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba, světlovody, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské náčiní, TV, sklep. Možnost pronájmu 1 parkovacího stání pro motocykl ve vnitrobloku budovy za 800 Kč /měs. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32134
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  Parkovací stání pro motocykl.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.