Byt, 4+1

Komfortní byt v prestižní lokalitě s jedinečnou atmosférou. Nabízíme k pronájmu renovovaný byt ve 2. patře zrekonstruované rohové řadové vily s privátní zahradou a garáží. Dům stojí v klidné ulici na Hradčanech v sousedství parku, pár minut chůze od Letenských sadů, Pražského hradu a stanice metra Hradčanská, s veškerou občanskou vybaveností a kvalitními restauracemi v bezprostředním okolí. Lokalita s rychlou dostupností na letiště a do mezinárodních škol.

Vzdušný interiér tvoří 3 ložnice - jedna s vybavenou šatnou, jedna má vestavěné skříně a přilehlou pracovnu / šatnu, dále obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavená kuchyň, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, bidet, toaleta), samostatná toaleta pro hosty a prostorná vstupní hala.

Výhledy do zeleně, zachované původní prvky, parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, plynový kotel, myčka, alarm s možností napojení na PCO, videotelefon, garážová vrata na dálkové ovládání, sklep. Bez výtahu. K dispozici je 1 garážové stání za 3000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a vodu 1500 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31753
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  Garážové stání v domě.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.